Witaj! Nazywam się
Justyna Brzozak

Z empatią i zrozumieniem wspieram rodziców i nauczycieli w budowaniu zdrowych relacji ze sobą, z dziećmi i z otoczeniem. Bez zgadywania co się sprawdzi, a w oparciu o skuteczne i praktyczne metody komunikacji: Pozytywną Dyscyplinę, Porozumienie Bez Przemocy i coaching.

Moja misja
Wierzę, że możemy i powinniśmy budować skuteczną komunikację w rodzinach i szkołach, żeby tworzyć lepszy świat dla nas, naszych rodzin, dzieci.

Jako pedagog i mama 3-ki dzieci zrozumiem Twoje wyzwania i trudy codzienności.

Jako Certyfikowana Edukatorka Pozytywnej Dyscypliny pokażę Ci jak stosować skuteczne metody radzenia sobie z nimi.

Jako Trenerka Komunikacji Empatycznej i coach wg Porozumienia bez Przemocy wesprę Cię w odnalezieniu drogi do zrozumienia siebie i budowania relacji, jakich pragniesz.

Dzięki temu odzyskasz większy spokój i harmonię w życiu, w pracy i w rodzicielstwie.

Wykonaj pierwszy krok i pobierz bezpłatne materiały

Sprawdź bestsellerowe produkty do samodzielnej pracy oraz z moim osobistym wsparciem

Jak możemy razem pracować?

Szkolenie bazowe z Pozytywnej Dyscypliny w szkole lub przedszkolu
Chcesz zorganizować szkolenie nauczycieli lub rodziców w swojej placówce?

Zgłoś się, a odezwę się i ustalimy szczegóły‼️

12 godzin doświadczania na własnej skórze skutecznych narzędzi wychowawczych przydatnych w domu, w szkole i w przedszkolu 

Warsztaty weekendowe dla rodziców i nauczycieli
Chcesz poznać Pozytywną Dyscyplinę i Porozumienie bez Przemocy od praktycznej strony podczas warsztatów w małej zamkniętej grupie?

Zapraszam – sprawdź najbliższe terminy.

Konsultacje i coaching online
Jeśli potrzebujesz omówić ze mną swoje aktualne wyzwanie życiowe, zawodowe lub wychowawcze to zapraszam Cię do kontaktu!
Kim jestem?

Nazywam się Justyna Brzozak, jestem Trenerką Skutecznej Komunikacji opartej na Pozytywnej Dyscyplinie i Porozumieniu bez Przemocy.

Jako nauczycielka, mama trójki dzieci i bizneswoman, znam doskonale wyzwania codzienności związane z życiem rodzinnym.

Stworzyłam Pozytywną Wioskę Wsparcia dla rodziców i nauczycieli, którzy dążą do pogłębiania swojej świadomości w budowaniu głębokich relacji z dziećmi i samym sobą. Podczas moich kursów i szkoleń z pasją i radością dzielę się swoim doświadczeniem i wspieram w głębszym zrozumieniu siebie i innych.

Zapraszam Cię do wspólnej przygody w poszukiwaniu drogi do pięknych i głębokich relacji w rodzinie, pracy i ze sobą samym!

lat doświadczenia

godzin przeprowadzonych warsztatów i konsultacji z Pozytywnej Dyscypliny

uczestników kursów online

Posłuchaj, co o współpracy ze mną mówią inni

Mnóstwo konkretnych narzędzi, merytorycznych wskazówek

Polecam Justynę i jej webinary. Znalazłam w nich mnóstwo konkretnych narzędzi, merytorycznych wskazówek, ale też życiowych przykładów. Justyna – mama 3 dzieci, nie obawia się przyznawać, że sama popełnia błędy, dba o kontakt ze słuchaczami, udziela wsparcia.

Trafiłam na webinary szukając wartościowych treści w sieci, aby polecać je rodzicom moich pacjentów w gabinecie psychologicznym, ale znalazłam też sporo cennych treści jako mama.

Jestem pewna, że warto słuchać Justyny, aby poszerzać swoje kompetencje rodzicielskie i nauczycielskie.

 

Bardzo wartościowy kurs

Przerobiłam naprawdę dużo kursów w zakresie podmiotowego podejścia do dzieci, nurtów bliskosciowych, radzenia sobie ze złością. Ale z ręką na sercu to co znalazłam tutaj dotarło do głębi serca najmocniej i najtrwalej.

Wielki szacunek i pokłon za Twoją pracę Justyna ❤️

Bardzo wartościowy kurs. Mnóstwo przykładów odnoszących się do codziennych sytuacji w domu, w szkole. Pani Justyna jest bardzo ciepłą i sympatyczną osobą, przede wszystkim praktykiem i w sposób konkretny, rzetelny opowiada o swoim warsztacie pracy.

Jestem pod wrażeniem

Dzisiaj odsłuchałam nagrania o motywowaniu dzieci 🙂 baaaardzo dziękuję. Niesamowite jest to,  jak skonstruowany jest Twój warsztat. Spójny i tak jedno wynika z drugiego 🙂 dużo konkretów i przykładów. I Twój spokój… Jestem pod wrażeniem.

Ja biorę sobie: spokój i to, że nie trzeba pędzić tylko dawać czas na refleksję uczestnikom. Bardzo ważne było to, że dawałaś przestrzeń aby pomyśleć, zastanowić się. I po raz kolejny mam takie przekonanie, jak bardzo PD jest uniwersalna. Te same pomysły mają sens i z małymi dziećmi i nastolatkami. Justyna dziękuję!!!

Polecam każdej Mamie i Tacie

Kurs Pozytywnej Dyscypliny polecam każdej Mamie i Tacie, bo rola Rodzica jest przez nas bardzo niedoceniona. Często robiłam coś intuicyjnie, tak jak mnie traktowano, a nie zawsze to było dobre.

Mam nadzieję, że obierając nowe podejście wobec moich Dzieci, zaoszczędzę im dużo pracy nas samym sobą w dorosłym życiu. Że wyjdą z naszego domu z poczuciem własnej wartości i dużym szacunkiem do siebie i świata.

Dziękuję Ci Justyno za ten kurs i pracę jaką w niego włożyłaś.

Mnóstwo przykładów z życia wziętych

Polecam z całego serca kurs z Justynką, ciekawe treści, pomoc w rozwiązaniu nurtujących sytuacji życia rodzinnego i zawodowego na sesjach, jeszcze raz dziękuję.

Pozytywna dyscyplina rozbita na naprawdę drobne kawałki, a dzięki temu bardzo szczegółowo omówiona, z podaniem mnóstwa przykładów z życia wziętych.

Pozytywna Dyscyplina to pozytywna zmiana w moim życiu

Uczestniczyłam w warsztatach Pozytywnej dyscypliny dla nauczycieli, jestem nimi oczarowana, dały mi mnóstwo praktycznych pomysłów i gotowych narzędzi, które staram się codziennie wprowadzać zarówno w pracy jaki i w życiu prywatnym.

Pozytywna dyscyplina to pozytywna zmiana w moim życiu. Polecam wszystkim.

 

Zaufali mi
Logo_Szyszka
Logo_SPL
Logo_ocen
Logo_Kreatywni
Logo_Złota rybka
Logo_Morskie przedszkole
Razem możemy więcej!
Zaczynamy?
Jeśli czujesz, że chcesz rozpocząć podróż ku lepszym relacjom w rodzinie lub szkole, skontaktuj się ze mną i wybierzmy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Pozytywna Dyscyplina Gdynia Justyna Brzozak

ul. Promienna 9, 84-207 Bojano

justyna.brzozak@gmail.com

+48 511 026 826

NA SKRÓTY:

Sklep

Kontakt

 

 

DLA KURSANTÓW:

Logowanie