BEZPŁATNY E-BOOK

10 KROKÓW
co robić, gdy dziecko się złości, mści, przezywa, bije?

BEZPŁATNY E-BOOK
„10 KROKÓW, co robić, gdy dziecko się złości, mści, przezywa, bije?”

to 38 stron napisanych w lekkim stylu poprzeplatanych notatkami graficznymi!

Częstujcie się! Pobierajcie! Udostępniajcie innym!
Niech frunie jak najdalej!
Niech dociera do wszystkich rodziców i nauczycieli, którzy tego potrzebują!

Chcę wiedzieć, co robić, gdy dziecko złości się, mści, przezywa, bije. Pobieram e-booka:

 

.
Justyna Brzozak

Nazywam się Justyna Brzozak, jestem Trenerką Skutecznej Komunikacji opartej na Pozytywnej Dyscyplinie i Porozumieniu bez Przemocy.

Jako nauczycielka, mama trójki dzieci i bizneswoman, znam doskonale wyzwania codzienności związane z życiem rodzinnym.

Od 2019 roku przeszkoliłam ponad 3000 rodziców i nauczycieli podczas kursów stacjonarnych oraz przeprowadziłam ponad 100 szkoleń dla rad pedagogicznych szkolnych i przedszkolnych. Prowadziłam kilkanaście edycji Kursów i Programów Rozwojowych dla kobiet, rodziców i nauczycieli oraz szkolenia dla międzynarodowych korporacji.

Posiadam wiele certyfikatów potwierdzających moje kompetencje. Jestem Certyfikowaną Edukatorką Pozytywnej Dyscypliny dla Rodziców, Nauczycieli Szkolnych i Przedszkolnych oraz posiadam akredytację Positive Discipline Association. Jestem także Trenerką Komunikacji Empatycznej opartej na Porozumieniu bez Przemocy oraz coachem opartym na potrzebach według NVC. Jestem pasjonatką Self-Reg i uważności.

Stworzyłam Pozytywną Wioskę Wsparcia dla rodziców i nauczycieli, którzy dążą do pogłębiania swojej świadomości w budowaniu głębokich relacji z dziećmi i samym sobą. Podczas moich kursów i szkoleń z pasją i radością dzielę się swoim doświadczeniem i wspieram w głębszym zrozumieniu siebie i innych.

Zapraszam Cię do wspólnej przygody w poszukiwaniu drogi do pięknych i głębokich relacji w rodzinie, pracy i ze sobą samym!

Sprawdź, co o moich kursach i programach mówią inni:

Copyright 2024 Justyna Brzozak Pozytywna Wioska Wsparcia  |  Polityka Prywatności  |  Regulamin

made with 💛by dzialaj.online