Justyna Brzozak_webinar

Poznaj mnie lepiej

Nazywam się Justyna Brzozak  i jestem Trenerką Skutecznej Komunikacji opartej na Pozytywnej Dyscyplinie i Porozumieniu bez Przemocy.

Jestem twórczynią Pozytywnej Wioski Wsparcia, miejsca online, w którym towarzyszę głównie rodzicom i wychowawcom w pokonywaniu codziennych wyzwań.

Prywatnie jestem mamą trójki dzieci i od 11 lat szczęśliwą żoną, a nasza relacja przez te lata wciąż dojrzewa, umacnia się i pogłębia.

Jako Certyfikowana Edukatorka Pozytywnej Dyscypliny dla Rodziców i Nauczycieli przez ostatnie 5 lat przeprowadziłam ponad 3000h szkoleń stacjonarnych i online w zakresie komunikacji i budowania relacji z dziećmi, w domu i w grupie. Przeprowadziłam ponad 100 szkoleń stacjonarnych dla rad pedagogicznych szkolnych i przedszkolnych. Prowadziłam kilkanaście edycji Kursów i Programów Rozwojowych dla kobiet, rodziców i nauczycieli oraz szkolenia dla międzynarodowych korporacji.

Opinie osób z całego świata potwierdzają, jak bardzo zmieniło się ich życie po wprowadzeniu kilku prostych zasad w życiu rodzinnym czy szkolnym.

Justyna Brzozak_certyfikaty
Szkolenia stacjonarne

Obszary mojej ekspertyzy

EMPATIA

KOMUNIKACJA

UWAŻNOŚĆ

SELF-REG

Poszerzając w ostatnich latach swoje kompetencje zawodowe jako trenerka Komunikacji Empatycznej  i coach chcę wychodzić naprzeciw wyzwaniom, które obserwuję w swoim życiu i w codziennej pracy z rodzicami.

W kursach i szkoleniach wykorzystuję także idee uważności, pracy z ciałem i samoregulacji.
Najnowsza wiedza psychologiczna, a przede wszystkim stosowanie jej w życiu codziennym i obserwowanie przełomowych rezultatów w życiu moim i moich klientów. Wierzę, że dzielenie się wiedzą o budowaniu trwałych związków jest kluczowe, aby nasze dzieci mogły się tego od nas uczyć.

Dlaczego to robię?

Moją misją jest przełamywanie schematów budowania relacji i komunikacji na rzecz nowych, trwalszych i pełnych szacunku, poczucia bezpieczeństwa oraz partnerstwa.

Zaczynając od pracy nad relacjami dorosły – dziecko zauważyłam, jak ważne jest wspieranie relacji między dorosłymi, z której najwięcej czerpią właśnie dzieci.

W swoich kursach i szkoleniach z pasją i radością dzielę się swoim doświadczeniem i wspieram w głębszym zrozumieniu siebie i innych, by nasze życie stawało się po prostu lepsze i przyjemniejsze.

Stań się częścią mojej Wioski

Dziś zapraszam Cię do wspólnej przygody w poszukiwaniu drogi do pięknych i głębokich relacji ze sobą, z Twoimi dziećmi, uczniami i w związkach! Jest to zaproszenie do pogłębienia, wzmocnienia i poukładania Waszej relacji na głębszym poziomie porozumienia, a także wprowadzenia konkretnych sposobów komunikacji, by żyło i dogadywało się Wam łatwiej. 

Skorzystacie na tym nie tylko Wy, ale także Wasze dzieci, jeśli je macie lub planujecie mieć 😉

Zapraszam Cię do wspólnej przygody w poszukiwaniu drogi do pięknych i głębokich relacji w rodzinie, pracy i ze sobą samym! 

Wierzę w to, że świat może stać się o wiele przyjaźniejszym miejscem, kiedy jako dorośli przepracujemy dawne schematy podejścia do wychowania i budowania relacji ❤️

Wierzę w to, że możemy i powinniśmy budować skuteczną komunikację w rodzinach i szkołach, żeby tworzyć jeszcze lepszy świat dla nas, naszych rodzin, dzieci i wnuków.

Rozpocznijcie swoją podróż ku lepszym relacjom już dziś!

Pozytywna Dyscyplina Gdynia Justyna Brzozak

ul. Promienna 9, 84-207 Bojano

justyna.brzozak@gmail.com

+48 511 026 826

NA SKRÓTY:

Sklep

Kontakt

 

 

DLA KURSANTÓW:

Logowanie