REGULAMIN OPINII

REGULAMIN OPINII

Regulamin dotyczy opinii na temat mojej działalności oraz moich produktów / usług. A ja to Justyna Brzozak, prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Pozytywna Dyscyplina Gdynia Justyna Brzozak, ul. Promienna 9, 84-207 Bojano, NIP: 8392939152,

Opinie są publikowane na dwóch stronach: justyna.brzozak.com.pl oraz szkolenia.justyna.brzozak.com.pl

Dokładam wszelkich starań, by opinie pochodziły od klientów, którzy używali produktu lub go nabyli.

Nie przewiduję możliwości automatycznego publikowania opinii na mojej stronie internetowej ani w sklepie szkolenia.justyna.brzozak.com.pl

Z prośbą o przekazanie opinii zazwyczaj zwracam się do moich klientów przez newsletter oraz media społecznościowe lub indywidualnie i jeśli takową otrzymam, samodzielnie publikuję ją na stronie.

Zbieram też opinie (print-screeny) od swoich klientów i użytkowników bezpłatnych treści, zwłaszcza przez serwisy instagram oraz Meta

Zbieram też wideo opinie – w przypadku wideo opinii uczestniczki dostają listę pytań, ale nie mam finalnego wpływu na to, co powiedzą na opinii.

Jeśli opinia jest widoczna publicznie, np. w postaci komentarza pod postem lub oznaczenia na stories, udostępniam ją również publicznie.

Jeśli opinia jest wysłana przez prywatną wiadomość, wysyłam prośbę przez ten sam kanał komunikacji o możliwość użycia tej wiadomości lub jej fragmentu.

Nie wszystkie opinie, które otrzymuję, podlegają publikacji. We własnym zakresie decyduję, czy daną opinię chcę wykorzystać.

Zazwyczaj prośby o wystawienie opinii wysyłam na adres e-mail klienta, zdobyty przy zamówieniu – dokładam w ten sposób wszelkich starań aby zapewnić,  że opinia pochodzi od klienta, który korzystał z moich produktów / usług lub je nabył.

W przypadku wideo opinii mogę zagwarantować, że pochodzą one wyłącznie od osób, które korzystały lub korzystają z moich usług i produktów.

W przypadku opinii zbieranych przez Instagram, nie oferuję takiej gwarancji, ponieważ nie weryfikuję, czy dana osoba rzeczywiście korzystała z moich ofert.

Gdyby okazało się, że mimo opisanego powyżej mechanizmu, uważasz jakąś opinię za niewiarygodną lub nieprawdziwą, lub uważasz, że użyłam jakiejś opinii bez Twojej zgody, napisz na justyna.brzozak@gmail.com. Rozpatrzę takie zgłoszenie niezwłocznie, nie później niż w ciągu 14 dni i jeśli faktycznie doszło do nadużycia, usunę opinię z mojej strony internetowej.

Regulamin i proces zbierania opinii obowiązuje od dnia 10 stycznia 2024 roku. Część opinii widocznych na stronie pochodzi sprzed tego czasu.