O mnie

Nazywam się Justyna Brzozak i tworzę Pozytywną Wioskę Wsparcia online dla rodziców i wychowawców, którzy chcą pogłębiać swoją świadomości i budować głębokie relacje z dziećmi. Prowadzę merytoryczne szkolenia w formie warsztatów stacjonarnych oraz online z miejscem na Wasze pytania i ćwiczenia praktyczne.

Na swoich kursach i szkoleniach z pasją i radością dzielę się swoim doświadczeniem i wspieram w głębszym zrozumieniu siebie i innych. Z zawodu jestem nauczycielką, lektorką, a od ponad 4 lat  Certyfikowaną Edukatorką Pozytywnej Dyscypliny dla Rodziców i Nauczycieli, a także Absolwentką Studium Komunikacji opartej na Porozumieniu Bez Przemocy i coachem wg potrzeb na bazie NVC. W swojej pracy wykorzystuję także idee Rodzicielstwa Bliskości i Self-Reg.

Prywatnie jestem mamą dwóch córek (Zosi 9 i Mai 7) oraz syna (Wojtusia 3). Dziś dzielę się swoimi doświadczeniami i zdobytą wiedzą podczas warsztatów, webinarów oraz konsultacji indywidualnych i sesji coachingowych online. Prowadzę także szkolenia dla nauczycieli i rad pedagogicznych oraz inne formy wsparcia dla firm i organizacji (sprawdź w zakładce sklep).

To macierzyństwo sprawiło, że cała moja uwaga w ostatnich latach skupiła się na odnalezieniu metod wychowawczych zapewniających dzieciom szacunek, empatię i poczucie bezpieczeństwa emocjonalnego. A moją pasją są jak widać podróże i kontakt z przyrodą. Zapraszam Cię do wspólnej przygody w poszukiwania drogi do pięknych i głębokich relacji w rodzinie 🙂