O mnie

Justyna BrzozakNazywam się Justyna Brzozak i tworzę Pozytywną Wioskę Wsparcia online dla rodziców i wychowawców, którzy chcą stałego towarzyszenia grupy bliskich osób i pogłębiania swojej świadomości w budowaniu głębokich relacji z dziećmi. Co miesiąc prowadzę merytoryczny webinar w formie warsztatu online z miejscem na Wasze pytania i ćwiczenia praktyczne. Ponadto w grupie podnosimy się z dołków, świętujemy wspólnie małe rodzicielskie i nauczycielskie sukcesy. Opieramy się na Pozytywnej Dyscyplinie, NVC (Porozumieniu Bez Przemocy), Self-Reg i Rodzicielstwie Bliskości.

 

Prywatnie jestem mamą dwóch córek (Zosi 6,5 i Mai 5) oraz syna (Wojtusia 9 m-cy). Dziś dzielę się swoimi doświadczeniami i zdobytą wiedzą podczas warsztatów, webinarów i konsultacji indywidualnych online. To macierzyństwo sprawiło, że cała moja uwaga w ostatnich latach skupiła się na odnalezieniu metod wychowawczych zapewniających dzieciom szacunek, empatię i poczucie bezpieczeństwa emocjonalnego.

A moją pasją są jak widać po zdjęciach podróże, górskie wędrówki i kontakt z przyrodą. Zapraszam Cię do wspólnej przygody w poszukiwania drogi do pięknych i głębokich relacji w rodzinie. Tutaj możesz dołączyć do Pozytywnej Wioski Wsparcia 🙂